Vlak 6716 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 17.04 | 1 | |||
Chrášťany | 17.16 | 17.17 | 1 | ||
Hořesedly | x | 17.21 | 17.21 | 1 | |
Svojetín | 17.26 | 17.27 | 1 | ||
Kounov | x | 17.32 | 17.32 | ||
Mutějovice | 17.36 | 17.37 | 1 | ||
Domoušice | 17.42 | 17.43 | 1 | ||
Solopysky | x | 17.49 | 17.49 | ||
Konětopy | x | 17.53 | 17.53 | ||
Hřivice | 17.56 | 17.59 | 1 | ||
Touchovice u Loun | x | 18.01 | 18.01 | ||
Opočno u Loun | x | 18.03 | 18.03 | ||
Jimlín | x | 18.06 | 18.06 | ||
Louny město | x | 18.12 | 18.12 | 1 | |
Louny střed | x | 18.14 | 18.14 | ||
Louny | 18.17 | 18.21 | 1 | ||
Dobroměřice | x | 18.24 | 18.24 | ||
Lenešice | 18.26 | 18.27 | 1 | ||
Břvany | 18.32 | 18.33 | 1 | ||
Bečov u Mostu | 18.39 | 18.39 | 1 | ||
Obrnice | 18.46 | 18.46 | 4 | ||
Most | 18.51 | 18.57 | 3 | ||
Most-Kopisty | x | 19.03 | 19.03 | ||
Most-Minerva | x | 19.06 | 19.06 | ||
Litvínov město | x | 19.11 | 19.11 | ||
Louka u Litvínova | 19.13 | 19.13 | 1 | ||
Lom u Mostu zastávka | x | 19.16 | 19.16 | ||
Osek město | 19.22 | 1 |
jede v , nejede 31.12.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci