Vlak 6703 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Osek město | 6.29 | 1 | |||
Lom u Mostu zastávka | x | 6.35 | 6.35 | ||
Louka u Litvínova | 6.37 | 6.37 | 1 | ||
Litvínov město | x | 6.39 | 6.39 | ||
Most-Minerva | x | 6.44 | 6.44 | ||
Most-Kopisty | x | 6.48 | 6.48 | ||
Most | 6.55 | 7.02 | 7 | ||
Obrnice | 7.06 | 7.06 | 4 | ||
Bečov u Mostu | 7.13 | 7.14 | 1 | ||
Břvany | 7.20 | 7.20 | 1 | ||
Lenešice | 7.26 | 7.27 | 1 | ||
Dobroměřice | x | 7.30 | 7.30 | ||
Louny | 7.33 | 7.37 | 1 | ||
Louny střed | x | 7.39 | 7.39 | ||
Louny město | x | 7.41 | 7.41 | 1 | |
Jimlín | x | 7.47 | 7.47 | ||
Opočno u Loun | x | 7.50 | 7.50 | ||
Touchovice u Loun | x | 7.52 | 7.52 | ||
Hřivice | 7.54 | 7.55 | 3 | ||
Konětopy | x | 7.58 | 7.58 | ||
Solopysky | x | 8.02 | 8.02 | ||
Domoušice | 8.08 | 8.09 | 1 | ||
Mutějovice | 8.15 | 8.16 | 1 | ||
Kounov | x | 8.20 | 8.20 | ||
Svojetín | 8.25 | 8.26 | 1 | ||
Hořesedly | x | 8.31 | 8.31 | 1 | |
Chrášťany | 8.36 | 8.36 | 1 | ||
Rakovník | 8.48 | 1 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci