R 983 „Vysočina“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 4xB249 + 3xBee273 + BDs449 + Aee145 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 13.48 | 1 | |||
Praha hlavní nádraží | 13.55 | 14.04 | 2b | ||
Praha-Libeň | 14.10 | 14.11 | 1 | ||
Kolín | 14.44 | 14.47 | 110 | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 14.56 | 14.58 | 1 | ||
Čáslav | 15.06 | 15.08 | 1 | ||
Golčův Jeníkov město | 15.18 | 15.19 | |||
Světlá nad Sázavou | 15.43 | 15.44 | 1 | ||
Havlíčkův Brod | 15.58 | 16.01 | 1 | ||
Přibyslav | 16.13 | 16.14 | 1 | ||
Žďár nad Sázavou | 16.27 | 16.29 | 1 | ||
Křižanov | 16.50 | 16.51 | 1 | ||
Tišnov | 17.11 | 17.13 | 1 | ||
Brno-Královo Pole | 17.28 | 17.29 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 17.40 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci