..: Trasa vlaku Os 9717 - JŘ 2020 :..
Os 9717
Řazení vlaku: 2x809  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Louny   18.37 1
  Chlumčany u Loun  18.40 18.41 1
  Vrbno nad Lesy  18.51 18.51 1
  Peruc  18.56 18.58 1
  Telce x19.02 19.02 
  Vrbičany x19.04 19.04 
  Klobuky v Čechách  19.07 19.07 1
  Páleček x19.11 19.11 
  Zlonice  19.15 19.16 1
  Královice u Zlonic x19.22 19.22 
  Slaný  19.28 19.36 1
  Slaný předměstí x19.39 19.39 1
  Podlešín  19.44 19.45 1
  Zvoleněves  19.48 19.49 1
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou x19.52 19.52 
  Neuměřice x19.53 19.53 
  Olovnice  19.56 20.00 1
  Zeměchy x20.02 20.02 
  Kralupy nad Vltavou předměstí  20.04 20.04 1
  Kralupy nad Vltavou  20.08  11a



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster