..: Trasa vlaku Os 9714 - JŘ 2020 :..
Os 9714
Řazení vlaku: 809 + BDtax782  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kralupy nad Vltavou   15.51 11a
  Kralupy nad Vltavou předměstí  15.54 15.55 2
  Zeměchy x15.57 15.57 
  Olovnice  15.59 16.00 1
  Neuměřice x16.04 16.04 
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou x16.05 16.05 
  Zvoleněves  16.09 16.09 1
  Podlešín  16.14 16.14 3
  Slaný předměstí x16.21 16.21 1
  Slaný  16.25 16.26 1
  Královice u Zlonic x16.32 16.32 
  Zlonice  16.39 16.39 1
  Páleček x16.43 16.43 
  Klobuky v Čechách  16.48 16.48 1
  Vrbičany x16.52 16.52 
  Telce x16.55 16.55 
  Peruc  16.59 17.00 1
  Vrbno nad Lesy  17.05 17.06 1
  Chlumčany u Loun  17.16 17.16 1
  Louny  17.20  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster