..: Trasa vlaku Os 9705 - JŘ 2020 :..
Os 9705
Řazení vlaku: 809  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Louny   6.39 1
  Chlumčany u Loun  6.42 6.43 1
  Vrbno nad Lesy  6.53 6.53 1
  Peruc  6.58 7.00 1
  Telce x7.04 7.04 
  Vrbičany x7.07 7.07 
  Klobuky v Čechách  7.09 7.10 1
  Páleček x7.13 7.13 
  Zlonice  7.17 7.18 1
  Královice u Zlonic x7.24 7.24 
  Slaný  7.30 7.37 1
  Slaný předměstí x7.40 7.40 1
  Podlešín  7.45 7.45 1
  Zvoleněves  7.49 7.49 1
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou x7.52 7.52 
  Neuměřice x7.54 7.54 
  Olovnice  7.57 7.59 1
  Zeměchy x8.01 8.01 
  Kralupy nad Vltavou předměstí  8.03 8.04 1
  Kralupy nad Vltavou  8.08  11a



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster