..: Trasa vlaku Os 9704 - JŘ 2020 :..
Os 9704
Řazení vlaku: 809  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kralupy nad Vltavou   8.51 11a
  Kralupy nad Vltavou předměstí  8.54 8.55 2
  Zeměchy x8.57 8.57 
  Olovnice  8.59 8.59 1
  Neuměřice x9.03 9.03 
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou x9.04 9.04 
  Zvoleněves  9.07 9.08 1
  Podlešín  9.11 9.12 3
  Slaný předměstí x9.17 9.17 1
  Slaný  9.21 9.27 1
  Královice u Zlonic x9.33 9.33 
  Zlonice  9.39 9.40 1
  Páleček x9.44 9.44 
  Klobuky v Čechách  9.47 9.48 1
  Vrbičany x9.50 9.50 
  Telce x9.53 9.53 
  Peruc  9.57 9.58 1
  Vrbno nad Lesy  10.03 10.03 1
  Chlumčany u Loun  10.13 10.14 1
  Louny  10.18  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster