..: Trasa vlaku Os 9703 - JŘ 2020 :..
Os 9703
Řazení vlaku: 809 + BDtax782  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Louny   4.27 1
  Chlumčany u Loun  4.31 4.31 1
  Vrbno nad Lesy  4.45 4.46 1
  Peruc  4.52 4.52 1
  Telce  4.56 4.56 
  Vrbičany  4.59 4.59 
  Klobuky v Čechách  5.01 5.02 1
  Páleček  5.05 5.05 
  Zlonice  5.09 5.10 1
  Královice u Zlonic  5.17 5.17 
  Slaný  5.25 5.26 1
  Slaný předměstí  5.30 5.30 1
  Podlešín  5.35 5.36 1
  Zvoleněves  5.39 5.40 1
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou  5.43 5.43 
  Neuměřice  5.44 5.44 
  Olovnice  5.48 5.48 1
  Zeměchy  5.51 5.51 
  Kralupy nad Vltavou předměstí  5.53 5.53 1
  Kralupy nad Vltavou  5.57  11a



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster