..: Trasa vlaku Os 9702 - JŘ 2020 :..
Os 9702
Řazení vlaku: 809  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kralupy nad Vltavou   5.53 11a
  Kralupy nad Vltavou předměstí  5.56 5.56 2
  Zeměchy x5.58 5.58 
  Olovnice  6.00 6.01 1
  Neuměřice x6.04 6.04 
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou x6.06 6.06 
  Zvoleněves  6.09 6.14 1
  Podlešín  6.17 6.18 3
  Slaný předměstí x6.23 6.23 1
  Slaný  6.27 6.28 1
  Královice u Zlonic x6.34 6.34 
  Zlonice  6.40 6.41 1
  Páleček x6.45 6.45 
  Klobuky v Čechách  6.48 6.49 1
  Vrbičany x6.51 6.51 
  Telce x6.54 6.54 
  Peruc  6.58 6.59 1
  Vrbno nad Lesy  7.04 7.05 1
  Chlumčany u Loun  7.15 7.15 1
  Louny  7.19  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster