..: Trasa vlaku Os 9700 - JŘ 2020 :..
Os 9700
Řazení vlaku: 809 + BDtax782  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kralupy nad Vltavou   5.49 11a
  Kralupy nad Vltavou předměstí  5.52 5.53 2
  Zeměchy x5.55 5.55 
  Olovnice  5.58 5.58 1
  Neuměřice x6.02 6.02 
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou x6.04 6.04 
  Zvoleněves  6.07 6.12 1
  Podlešín  6.16 6.16 3
  Slaný předměstí x6.22 6.22 1
  Slaný  6.26 6.27 1
  Královice u Zlonic x6.33 6.33 
  Zlonice  6.39 6.41 1
  Páleček x6.45 6.45 
  Klobuky v Čechách  6.48 6.49 1
  Vrbičany x6.51 6.51 
  Telce x6.54 6.54 
  Peruc  6.58 6.59 1
  Vrbno nad Lesy  7.04 7.05 1
  Chlumčany u Loun  7.15 7.15 1
  Louny  7.19  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster