Os 9573 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 17.24 | 7 | |||
Příšovice | 17.29 | 17.29 | 1 | ||
Loukov u Mnichova Hradiště | 17.33 | 17.33 | 1 | ||
Březina nad Jizerou | x | 17.36 | 17.36 | ||
Mnichovo Hradiště | 17.41 | 17.42 | 1 | ||
Bakov nad Jizerou město | x | 17.47 | 17.47 | ||
Bakov nad Jizerou | 17.50 | 17.51 | 1 | ||
Mladá Boleslav-Debř | 17.57 | 17.57 | 1 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 18.03 | 18.14 | 1 | ||
Mladá Boleslav město | 18.20 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci