..: Trasa vlaku Os 9541 - JŘ 2020 :..
Os 9541
Řazení vlaku: 854 + ABfbrdtn795  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Mělník   5.47 3
  Malý Újezd x5.51 5.51 
  Všetaty  5.58 6.00 18
  Tišice x6.03 6.03 
  Neratovice  6.07 6.09 1
  Neratovice sídliště x6.11 6.11 
  Kojetice u Prahy x6.14 6.14 
  Zlonín x6.17 6.17 
  Měšice u Prahy  6.19 6.21 1
  Hovorčovice x6.25 6.25 
  Praha-Čakovice  6.29 6.29 1
  Praha-Kbely x6.33 6.33 
  Praha-Satalice  6.35 6.38 1
  Praha-Vysočany  6.45 6.47 4
  Praha Masarykovo nádraží  6.53  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster