..: Trasa vlaku Os 9538 - JŘ 2020 :..
Os 9538
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha Masarykovo nádraží   21.46 1
  Praha-Vysočany  21.53 21.53 3
  Praha-Satalice  22.02 22.04 1
  Praha-Kbely x22.07 22.07 
  Praha-Čakovice  22.11 22.12 1
  Hovorčovice x22.17 22.17 
  Měšice u Prahy  22.20 22.20 1
  Zlonín x22.22 22.22 
  Kojetice u Prahy x22.25 22.25 
  Neratovice sídliště x22.28 22.28 
  Neratovice  22.31 22.32 1
  Tišice x22.35 22.35 
  Všetaty  22.39 22.40 16a
  Malý Újezd x22.46 22.46 
  Mělník  22.50  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster