..: Trasa vlaku Os 9537 - JŘ 2020 :..
Os 9537
Řazení vlaku: 750.7 + 2xBdtn756 + ABfbrdtn795  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Mělník   20.10 3
  Malý Újezd x20.14 20.14 
  Všetaty  20.21 20.23 18
  Tišice x20.26 20.26 
  Neratovice  20.30 20.36 1
  Neratovice sídliště x20.38 20.38 
  Kojetice u Prahy x20.41 20.41 
  Zlonín x20.44 20.44 
  Měšice u Prahy  20.46 20.49 1
  Hovorčovice x20.52 20.52 
  Praha-Čakovice  20.56 20.57 1
  Praha-Kbely x21.00 21.00 
  Praha-Satalice  21.03 21.06 1
  Praha-Vysočany  21.13 21.14 4
  Praha Masarykovo nádraží  21.20  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster