..: Trasa vlaku Os 9533 - JŘ 2020 :..
Os 9533
Řazení vlaku: 750.7 + 2xBdtn756 + ABfbrdtn795  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Mělník   16.10 3
  Malý Újezd x16.14 16.14 
  Všetaty  16.21 16.23 18
  Tišice x16.26 16.26 
  Neratovice  16.30 16.36 1
  Neratovice sídliště x16.38 16.38 
  Kojetice u Prahy x16.41 16.41 
  Zlonín x16.44 16.44 
  Měšice u Prahy  16.46 16.49 1
  Hovorčovice x16.52 16.52 
  Praha-Čakovice  16.56 16.57 1
  Praha-Kbely x17.00 17.00 
  Praha-Satalice  17.03 17.06 1
  Praha-Vysočany  17.13 17.14 4
  Praha Masarykovo nádraží  17.20  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster