..: Trasa vlaku Os 9532 - JŘ 2020 :..
Os 9532
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 2xBdtn756 + 750.7  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha Masarykovo nádraží   14.46 1
  Praha-Vysočany  14.53 14.53 3
  Praha-Satalice  15.02 15.04 1
  Praha-Kbely x15.07 15.07 
  Praha-Čakovice  15.11 15.12 1
  Hovorčovice x15.17 15.17 
  Měšice u Prahy  15.20 15.20 1
  Zlonín x15.22 15.22 
  Kojetice u Prahy x15.25 15.25 
  Neratovice sídliště x15.28 15.28 
  Neratovice  15.31 15.32 1
  Tišice x15.35 15.35 
  Všetaty  15.39 15.40 16a
  Malý Újezd x15.47 15.47 
  Mělník  15.51  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster