..: Trasa vlaku Os 9531 - JŘ 2020 :..
Os 9531
Řazení vlaku: 750.7 + 2xBdtn756 + ABfbrdtn795  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Mělník   14.10 3
  Malý Újezd x14.14 14.14 
  Všetaty  14.21 14.23 18
  Tišice x14.26 14.26 
  Neratovice  14.30 14.36 1
  Neratovice sídliště x14.38 14.38 
  Kojetice u Prahy x14.41 14.41 
  Zlonín x14.44 14.44 
  Měšice u Prahy  14.46 14.49 1
  Hovorčovice x14.52 14.52 
  Praha-Čakovice  14.56 14.57 1
  Praha-Kbely x15.00 15.00 
  Praha-Satalice  15.03 15.06 1
  Praha-Vysočany  15.13 15.14 4
  Praha Masarykovo nádraží  15.20  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster