..: Trasa vlaku Os 9530 - JŘ 2020 :..
Os 9530
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 2xBdtn756 + 750.7  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha Masarykovo nádraží   12.46 1
  Praha-Vysočany  12.53 12.53 3
  Praha-Satalice  13.02 13.04 1
  Praha-Kbely x13.07 13.07 
  Praha-Čakovice  13.11 13.12 1
  Hovorčovice x13.17 13.17 
  Měšice u Prahy  13.20 13.20 1
  Zlonín x13.22 13.22 
  Kojetice u Prahy x13.25 13.25 
  Neratovice sídliště x13.28 13.28 
  Neratovice  13.31 13.32 1
  Tišice x13.35 13.35 
  Všetaty  13.39 13.40 16a
  Malý Újezd x13.47 13.47 
  Mělník  13.51  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster