..: Trasa vlaku Os 9529 - JŘ 2020 :..
Os 9529
Řazení vlaku: 750.7 + 2xBdtn756 + ABfbrdtn795  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Mělník   12.10 3
  Malý Újezd x12.14 12.14 
  Všetaty  12.21 12.23 18
  Tišice x12.26 12.26 
  Neratovice  12.30 12.36 1
  Neratovice sídliště x12.38 12.38 
  Kojetice u Prahy x12.41 12.41 
  Zlonín x12.44 12.44 
  Měšice u Prahy  12.46 12.49 1
  Hovorčovice x12.52 12.52 
  Praha-Čakovice  12.56 12.57 1
  Praha-Kbely x13.00 13.00 
  Praha-Satalice  13.03 13.06 1
  Praha-Vysočany  13.13 13.14 4
  Praha Masarykovo nádraží  13.20  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster