..: Trasa vlaku Os 9528 - JŘ 2020 :..
Os 9528
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 2xBdtn756 + 750.7  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha Masarykovo nádraží   10.46 1
  Praha-Vysočany  10.53 10.53 3
  Praha-Satalice  11.02 11.04 1
  Praha-Kbely x11.07 11.07 
  Praha-Čakovice  11.11 11.12 1
  Hovorčovice x11.17 11.17 
  Měšice u Prahy  11.20 11.20 1
  Zlonín x11.22 11.22 
  Kojetice u Prahy x11.25 11.25 
  Neratovice sídliště x11.28 11.28 
  Neratovice  11.31 11.32 1
  Tišice x11.35 11.35 
  Všetaty  11.39 11.40 16a
  Malý Újezd x11.47 11.47 
  Mělník  11.51  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster