..: Trasa vlaku Os 9527 - JŘ 2020 :..
Os 9527
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Mělník   10.10 3
  Malý Újezd x10.14 10.14 
  Všetaty  10.21 10.23 18
  Tišice x10.26 10.26 
  Neratovice  10.30 10.36 1
  Neratovice sídliště x10.38 10.38 
  Kojetice u Prahy x10.41 10.41 
  Zlonín x10.44 10.44 
  Měšice u Prahy  10.46 10.49 1
  Hovorčovice x10.52 10.52 
  Praha-Čakovice  10.56 10.57 1
  Praha-Kbely x11.00 11.00 
  Praha-Satalice  11.03 11.06 1
  Praha-Vysočany  11.13 11.14 4
  Praha Masarykovo nádraží  11.20  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster