..: Trasa vlaku Os 9525 - JŘ 2020 :..
Os 9525
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Mělník   8.10 3
  Malý Újezd x8.14 8.14 
  Všetaty  8.21 8.23 18
  Tišice x8.26 8.26 
  Neratovice  8.30 8.36 1
  Neratovice sídliště x8.38 8.38 
  Kojetice u Prahy x8.41 8.41 
  Zlonín x8.44 8.44 
  Měšice u Prahy  8.46 8.49 1
  Hovorčovice x8.52 8.52 
  Praha-Čakovice  8.56 8.57 1
  Praha-Kbely x9.00 9.00 
  Praha-Satalice  9.03 9.06 1
  Praha-Vysočany  9.13 9.14 4
  Praha Masarykovo nádraží  9.20  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster