..: Trasa vlaku Os 9524 - JŘ 2020 :..
Os 9524
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 + 854  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha Masarykovo nádraží   6.46 1
  Praha-Vysočany  6.53 6.53 3
  Praha-Satalice  7.02 7.04 1
  Praha-Kbely x7.07 7.07 
  Praha-Čakovice  7.11 7.12 1
  Hovorčovice x7.17 7.17 
  Měšice u Prahy  7.20 7.20 1
  Zlonín x7.22 7.22 
  Kojetice u Prahy x7.25 7.25 
  Neratovice sídliště x7.28 7.28 
  Neratovice  7.31 7.32 1
  Tišice x7.35 7.35 
  Všetaty  7.39 7.41 16a
  Mělník  7.50  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster