..: Trasa vlaku Os 9521 - JŘ 2020 :..
Os 9521
Řazení vlaku: 854 + ABfbrdtn795  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Mělník   1.24 3
  Malý Újezd x1.27 1.27 
  Všetaty  1.34 1.35 18
  Tišice x1.38 1.38 
  Neratovice  1.42 1.43 1
  Neratovice sídliště x1.45 1.45 
  Kojetice u Prahy x1.48 1.48 
  Zlonín x1.51 1.51 
  Měšice u Prahy  1.53 1.54 1
  Hovorčovice x1.57 1.57 
  Praha-Čakovice  2.01 2.01 1
  Praha-Kbely x2.05 2.05 
  Praha-Satalice  2.07 2.08 1
  Praha-Vysočany  2.15 2.16 1
  Praha hlavní nádraží  2.22  26b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster