..: Trasa vlaku Os 9520 - JŘ 2020 :..
Os 9520
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   0.18 24
  Praha-Vysočany  0.24 0.24 3
  Praha-Satalice  0.34 0.34 1
  Praha-Kbely x0.37 0.37 
  Praha-Čakovice  0.41 0.41 1
  Hovorčovice x0.46 0.46 
  Měšice u Prahy  0.49 0.49 1
  Zlonín x0.51 0.51 
  Kojetice u Prahy x0.54 0.54 
  Neratovice sídliště x0.57 0.57 
  Neratovice  1.00 1.01 1
  Tišice x1.04 1.04 
  Všetaty  1.08 1.09 16a
  Malý Újezd x1.15 1.15 
  Mělník  1.19  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster