..: Trasa vlaku Os 9503 - JŘ 2020 :..
Os 9503
Řazení vlaku: 750.7 + 2xBdtn756 + ABfbrdtn795  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Mladá Boleslav hlavní nádraží   5.29 1
  Krnsko x5.33 5.33 
  Chotětov  5.41 5.42 1
  Zdětín u Chotětova x5.45 5.45 
  Kropáčova Vrutice  5.53 5.55 2
  Košátky x5.58 5.58 
  Kojovice x6.01 6.01 
  Byšice  6.06 6.06 1
  Všetaty  6.10 6.23 18
  Tišice x6.25 6.25 
  Neratovice  6.30 6.32 1
  Neratovice sídliště x6.34 6.34 
  Kojetice u Prahy x6.38 6.38 
  Zlonín x6.41 6.41 
  Měšice u Prahy  6.44 6.45 1
  Hovorčovice x6.49 6.49 
  Praha-Čakovice  6.55 6.56 1
  Praha-Kbely x7.00 7.00 
  Praha-Satalice  7.03 7.04 1
  Praha-Vysočany  7.13 7.14 4
  Praha Masarykovo nádraží  7.20  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster