Os 9481 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poříčany | 6.20 | 4 | |||
Ahr Třebestovice | 6.24 | 6.24 | 1 | ||
Sadská | 6.27 | 6.28 | 1 | ||
Hořátev | 6.32 | 6.32 | 1 | ||
Nymburk město | 6.35 | 6.36 | 1 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 6.40 | 7.01 | 14 | ||
Velké Zboží | 7.06 | 7.06 | |||
Poděbrady | 7.09 | 7.10 | 1 | ||
Libice nad Cidlinou | 7.14 | 7.15 | 1 | ||
Velký Osek | 7.18 | 7.18 | 1 | ||
Veltruby | 7.21 | 7.21 | |||
Kolín-Zálabí | 7.25 | 7.25 | |||
Kolín | 7.28 | 7.29 | 112 | ||
Hlízov | 7.35 | 7.35 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 7.39 | 11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci