..: Trasa vlaku Os 9438 - JŘ 2020 :..
Os 9438
Řazení vlaku: 471  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Milovice   22.47 2
  Lysá nad Labem  22.53 22.54 3
  Čelákovice-Jiřina  23.00 23.00 
  Čelákovice  23.02 23.03 2
  Zeleneč  23.10 23.10 
  Praha-Horní Počernice  23.14 23.15 2
  Praha-Vysočany  23.23 23.24 4
  Praha hlavní nádraží  23.30  28



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster