..: Trasa vlaku Os 9434 - JŘ 2020 :..
Os 9434
Řazení vlaku: 471  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Milovice   20.47 2
  Lysá nad Labem  20.53 20.54 3
  Čelákovice-Jiřina  21.00 21.00 
  Čelákovice  21.02 21.03 2
  Zeleneč  21.10 21.10 
  Praha-Horní Počernice  21.14 21.15 2
  Praha-Vysočany  21.23 21.24 4
  Praha Masarykovo nádraží  21.30  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster