..: Trasa vlaku Os 9429 - JŘ 2020 :..
Os 9429
Řazení vlaku: 2x471  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha Masarykovo nádraží   19.22 3
  Praha-Vysočany  19.29 19.30 3
  Praha-Horní Počernice  19.37 19.38 1
  Zeleneč  19.42 19.42 
  Mstětice  19.44 19.44 1
  Čelákovice  19.50 19.51 1
  Čelákovice-Jiřina  19.53 19.53 
  Lysá nad Labem  19.59 20.00 3
  Milovice  20.06  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster