Os 9417 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 13.22 | 3 | |||
Praha-Vysočany | 13.29 | 13.30 | 3 | ||
Praha-Horní Počernice | 13.37 | 13.38 | 1 | ||
Zeleneč | 13.42 | 13.42 | |||
Mstětice | 13.44 | 13.44 | 1 | ||
Čelákovice | 13.50 | 13.51 | 1 | ||
Čelákovice-Jiřina | 13.53 | 13.53 | |||
Lysá nad Labem | 13.59 | 14.00 | 3 | ||
Milovice | 14.06 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci