..: Trasa vlaku Os 9404 - JŘ 2020 :..
Os 9404
Řazení vlaku: 2x471  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Milovice   5.47 2
  Lysá nad Labem  5.53 5.54 3
  Čelákovice-Jiřina  6.00 6.00 
  Čelákovice  6.02 6.03 2
  Mstětice  6.08 6.08 2
  Zeleneč  6.10 6.10 
  Praha-Horní Počernice  6.14 6.15 2
  Praha-Vysočany  6.23 6.24 4
  Praha Masarykovo nádraží  6.30  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster