Os 9355 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 19.30 | 2 | |||
Praha-Libeň | 19.35 | 19.36 | 3 | ||
Praha-Kyje | 19.39 | 19.39 | |||
Praha-Dolní Počernice | 19.41 | 19.41 | |||
Praha-Běchovice | 19.44 | 19.45 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 19.46 | 19.46 | |||
Praha-Klánovice | 19.49 | 19.49 | |||
Úvaly | 19.54 | 19.55 | 1c | ||
Tuklaty | 19.58 | 19.58 | |||
Rostoklaty | 20.01 | 20.01 | |||
Český Brod | 20.05 | 20.06 | 1 | ||
Klučov | 20.09 | 20.09 | |||
Poříčany | 20.12 | 20.15 | 3 | ||
Tatce | 20.19 | 20.19 | |||
Pečky | 20.22 | 20.22 | 1 | ||
Cerhenice | 20.25 | 20.25 | |||
Velim | 20.29 | 20.30 | 1 | ||
Nová Ves u Kolína | 20.32 | 20.32 | |||
Kolín zastávka | 20.36 | 20.36 | |||
Kolín | 20.39 | 100a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci