Os 9345 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 17.00 | 2 | |||
Praha-Libeň | 17.05 | 17.06 | 3 | ||
Praha-Kyje | 17.09 | 17.09 | |||
Praha-Dolní Počernice | 17.11 | 17.11 | |||
Praha-Běchovice | 17.14 | 17.15 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 17.16 | 17.16 | |||
Praha-Klánovice | 17.19 | 17.19 | |||
Úvaly | 17.24 | 17.25 | 1c | ||
Tuklaty | 17.28 | 17.28 | |||
Rostoklaty | 17.31 | 17.31 | |||
Český Brod | 17.35 | 17.38 | 3 | ||
Klučov | 17.41 | 17.41 | |||
Poříčany | 17.44 | 17.45 | 1 | ||
Tatce | 17.49 | 17.49 | |||
Pečky | 17.52 | 17.55 | 3 | ||
Cerhenice | 17.58 | 17.58 | |||
Velim | 18.01 | 18.05 | 3 | ||
Nová Ves u Kolína | 18.07 | 18.07 | |||
Kolín zastávka | 18.11 | 18.11 | |||
Kolín | 18.14 | 100a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci