Os 9343 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 16.30 | 2 | |||
Praha-Libeň | 16.35 | 16.36 | 3 | ||
Praha-Kyje | 16.39 | 16.39 | |||
Praha-Dolní Počernice | 16.41 | 16.41 | |||
Praha-Běchovice | 16.44 | 16.45 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 16.46 | 16.46 | |||
Praha-Klánovice | 16.49 | 16.49 | |||
Úvaly | 16.54 | 16.55 | 1c | ||
Tuklaty | 16.58 | 16.58 | |||
Rostoklaty | 17.01 | 17.01 | |||
Český Brod | 17.05 | 17.06 | 1 | ||
Klučov | 17.09 | 17.09 | |||
Poříčany | 17.12 | 17.15 | 3 | ||
Tatce | 17.19 | 17.19 | |||
Pečky | 17.22 | 17.22 | 1 | ||
Cerhenice | 17.25 | 17.25 | |||
Velim | 17.29 | 17.32 | 3 | ||
Nová Ves u Kolína | 17.34 | 17.34 | |||
Kolín zastávka | 17.38 | 17.38 | |||
Kolín | 17.41 | 100a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci