..: Trasa vlaku Os 9069 - JŘ 2020 :..
Os 9069
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   17.54 8
  Praha-Vršovice  17.58 18.00 11
  Praha-Kačerov  18.04 18.04 
  Praha-Krč  18.07 18.07 1
  Praha-Braník  18.11 18.11 1
  Praha-Modřany zastávka  18.14 18.14 9a
  Praha-Komořany x18.17 18.17 
  Praha-Zbraslav  18.20 18.20 1
  Dolní Břežany-Jarov x18.24 18.24 
  Vrané nad Vltavou  18.28 18.31 1
  Skochovice x18.33 18.33 
  Davle  18.39 18.40 3
  Petrov-Chlomek x18.43 18.43 
  Petrov u Prahy x18.46 18.46 
  Luka pod Medníkem x18.51 18.51 
  Jílové u Prahy  18.57 19.03 1
  Kamenný Přívoz x19.07 19.07 1
  Prosečnice x19.10 19.10 
  Krhanice x19.14 19.14 1
  Chrást nad Sázavou x19.17 19.17 
  Týnec nad Sázavou  19.20 19.39 1
  Pecerady x19.42 19.42 1
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x19.47 19.47 
  Poříčí nad Sázavou x19.50 19.50 
  Čerčany  19.55  5b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster