..: Trasa vlaku Os 9048 - JŘ 2020 :..
Os 9048
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   0.02 5b
  Poříčí nad Sázavou x0.05 0.05 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x0.08 0.08 
  Pecerady x0.12 0.12 1
  Týnec nad Sázavou  0.16 0.16 1
  Chrást nad Sázavou x0.18 0.18 
  Krhanice x0.22 0.22 1
  Prosečnice x0.25 0.25 
  Kamenný Přívoz x0.28 0.28 1
  Jílové u Prahy x0.32 0.32 1
  Luka pod Medníkem x0.37 0.37 
  Petrov u Prahy x0.42 0.42 
  Petrov-Chlomek x0.44 0.44 
  Davle  0.47 1.35 1
  Skochovice x1.41 1.41 
  Vrané nad Vltavou  1.43 1.44 1
  Dolní Břežany-Jarov x1.47 1.47 
  Praha-Zbraslav  1.50 1.50 1
  Praha-Komořany x1.53 1.53 
  Praha-Modřany zastávka  1.55 1.55 1a
  Praha-Braník  1.58 1.59 1
  Praha-Krč  2.02 2.03 1
  Praha-Kačerov  2.06 2.06 
  Praha-Vršovice  2.10 2.11 9
  Praha hlavní nádraží  2.15  24b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster