..: Trasa vlaku Os 9021 - JŘ 2020 :..
Os 9021
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   18.54 8
  Praha-Vršovice  18.58 19.00 11
  Praha-Kačerov  19.04 19.04 
  Praha-Krč  19.07 19.07 1
  Praha-Braník  19.11 19.11 1
  Praha-Modřany zastávka  19.14 19.14 9a
  Praha-Komořany x19.17 19.17 
  Praha-Zbraslav  19.20 19.20 1
  Dolní Břežany-Jarov x19.24 19.24 
  Vrané nad Vltavou  19.28 19.31 1
  Skochovice x19.33 19.33 
  Davle  19.39 19.40 3
  Petrov-Chlomek x19.43 19.43 
  Petrov u Prahy x19.46 19.46 
  Luka pod Medníkem x19.51 19.51 
  Jílové u Prahy  19.57 19.58 1
  Kamenný Přívoz x20.02 20.02 1
  Prosečnice x20.05 20.05 
  Krhanice x20.09 20.09 1
  Chrást nad Sázavou x20.12 20.12 
  Týnec nad Sázavou  20.15 20.39 1
  Pecerady x20.42 20.42 1
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x20.47 20.47 
  Poříčí nad Sázavou x20.50 20.50 
  Čerčany  20.55  5b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster