..: Trasa vlaku Os 9018 - JŘ 2020 :..
Os 9018
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   16.05 5b
  Poříčí nad Sázavou x16.08 16.08 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x16.12 16.12 
  Pecerady x16.16 16.16 1
  Týnec nad Sázavou  16.20 16.21 1
  Chrást nad Sázavou x16.23 16.23 
  Krhanice x16.27 16.27 1
  Prosečnice x16.31 16.31 
  Kamenný Přívoz x16.34 16.34 1
  Jílové u Prahy  16.39 17.03 1
  Luka pod Medníkem x17.08 17.08 
  Petrov u Prahy x17.14 17.14 
  Petrov-Chlomek x17.17 17.17 
  Davle  17.20 17.21 3
  Skochovice x17.27 17.27 
  Vrané nad Vltavou  17.30 17.31 1
  Dolní Břežany-Jarov x17.34 17.34 
  Praha-Zbraslav  17.38 17.38 1
  Praha-Komořany x17.41 17.41 
  Praha-Modřany zastávka  17.44 17.44 1a
  Praha-Braník  17.48 17.48 1
  Praha-Krč  17.52 17.52 1
  Praha-Kačerov  17.55 17.55 
  Praha-Vršovice  17.59 18.03 9
  Praha hlavní nádraží  18.07  24b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster