Os 9015 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 15.54 | 8 | |||
Praha-Vršovice | 15.58 | 16.00 | 11 | ||
Praha-Kačerov | 16.04 | 16.04 | |||
Praha-Krč | 16.07 | 16.07 | 1 | ||
Praha-Braník | 16.11 | 16.11 | 1 | ||
Praha-Modřany zastávka | 16.14 | 16.14 | 9a | ||
Praha-Komořany | x | 16.17 | 16.17 | ||
Praha-Zbraslav | 16.20 | 16.20 | 1 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 16.24 | 16.24 | ||
Vrané nad Vltavou | 16.28 | 16.31 | 1 | ||
Skochovice | x | 16.33 | 16.33 | ||
Davle | 16.39 | 16.40 | 3 | ||
Petrov-Chlomek | x | 16.43 | 16.43 | ||
Petrov u Prahy | x | 16.46 | 16.46 | ||
Luka pod Medníkem | x | 16.51 | 16.51 | ||
Jílové u Prahy | 16.57 | 16.58 | 1 | ||
Kamenný Přívoz | x | 17.02 | 17.02 | 1 | |
Prosečnice | x | 17.05 | 17.05 | ||
Krhanice | x | 17.09 | 17.09 | 1 | |
Chrást nad Sázavou | x | 17.12 | 17.12 | ||
Týnec nad Sázavou | 17.15 | 17.39 | 1 | ||
Pecerady | x | 17.42 | 17.42 | 1 | |
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 17.47 | 17.47 | ||
Poříčí nad Sázavou | x | 17.50 | 17.50 | ||
Čerčany | 17.55 | 5b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci