..: Trasa vlaku Os 9014 - JŘ 2020 :..
Os 9014
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   14.05 5b
  Poříčí nad Sázavou x14.08 14.08 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x14.12 14.12 
  Pecerady x14.16 14.16 1
  Týnec nad Sázavou  14.20 14.21 1
  Chrást nad Sázavou x14.23 14.23 
  Krhanice x14.27 14.27 1
  Prosečnice x14.31 14.31 
  Kamenný Přívoz x14.34 14.34 1
  Jílové u Prahy  14.39 15.03 1
  Luka pod Medníkem x15.08 15.08 
  Petrov u Prahy x15.14 15.14 
  Petrov-Chlomek x15.17 15.17 
  Davle  15.20 15.21 3
  Skochovice x15.27 15.27 
  Vrané nad Vltavou  15.30 15.31 1
  Dolní Břežany-Jarov x15.34 15.34 
  Praha-Zbraslav  15.38 15.38 1
  Praha-Komořany x15.41 15.41 
  Praha-Modřany zastávka  15.44 15.44 1a
  Praha-Braník  15.48 15.48 1
  Praha-Krč  15.52 15.52 1
  Praha-Kačerov  15.55 15.55 
  Praha-Vršovice  15.59  9



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster