..: Trasa vlaku Os 9010 - JŘ 2020 :..
Os 9010
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   10.05 5b
  Poříčí nad Sázavou x10.08 10.08 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x10.12 10.12 
  Pecerady x10.16 10.16 1
  Týnec nad Sázavou  10.20 10.45 1
  Chrást nad Sázavou x10.47 10.47 
  Krhanice x10.51 10.51 1
  Prosečnice x10.55 10.55 
  Kamenný Přívoz x10.58 10.58 1
  Jílové u Prahy  11.02 11.03 1
  Luka pod Medníkem x11.08 11.08 
  Petrov u Prahy x11.14 11.14 
  Petrov-Chlomek x11.17 11.17 
  Davle  11.20 11.21 3
  Skochovice x11.27 11.27 
  Vrané nad Vltavou  11.30 11.31 1
  Dolní Břežany-Jarov x11.34 11.34 
  Praha-Zbraslav  11.38 11.38 1
  Praha-Komořany x11.41 11.41 
  Praha-Modřany zastávka  11.44 11.44 1a
  Praha-Braník  11.48 11.48 1
  Praha-Krč  11.52 11.52 1
  Praha-Kačerov  11.55 11.55 
  Praha-Vršovice  11.59 12.03 9
  Praha hlavní nádraží  12.07  24b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster