..: Trasa vlaku Os 9003 - JŘ 2020 :..
Os 9003
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   6.54 8
  Praha-Vršovice  6.58 7.00 11
  Praha-Kačerov  7.04 7.04 
  Praha-Krč  7.07 7.07 1
  Praha-Braník  7.11 7.11 1
  Praha-Modřany zastávka  7.14 7.14 9a
  Praha-Komořany x7.17 7.17 
  Praha-Zbraslav  7.20 7.20 1
  Dolní Břežany-Jarov x7.24 7.24 
  Vrané nad Vltavou  7.28 7.31 1
  Skochovice x7.33 7.33 
  Davle  7.39 7.40 3
  Petrov-Chlomek x7.43 7.43 
  Petrov u Prahy x7.46 7.46 
  Luka pod Medníkem x7.51 7.51 
  Jílové u Prahy  7.57 7.58 1
  Kamenný Přívoz x8.02 8.02 1
  Prosečnice x8.05 8.05 
  Krhanice x8.09 8.09 1
  Chrást nad Sázavou x8.12 8.12 
  Týnec nad Sázavou  8.15 8.39 1
  Pecerady x8.42 8.42 1
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x8.47 8.47 
  Poříčí nad Sázavou x8.50 8.50 
  Čerčany  8.55  5b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster