..: Trasa vlaku Os 9001 - JŘ 2020 :..
Os 9001
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   5.54 8
  Praha-Vršovice  5.58 6.00 11
  Praha-Kačerov  6.04 6.04 
  Praha-Krč  6.07 6.07 1
  Praha-Braník  6.11 6.11 1
  Praha-Modřany zastávka  6.14 6.14 9a
  Praha-Komořany x6.17 6.17 
  Praha-Zbraslav  6.20 6.20 1
  Dolní Břežany-Jarov x6.24 6.24 
  Vrané nad Vltavou  6.28 6.31 1
  Skochovice x6.33 6.33 
  Davle  6.39 6.40 3
  Petrov-Chlomek x6.43 6.43 
  Petrov u Prahy x6.46 6.46 
  Luka pod Medníkem x6.51 6.51 
  Jílové u Prahy  6.57 7.11 1
  Kamenný Přívoz x7.15 7.15 1
  Prosečnice x7.18 7.18 
  Krhanice x7.22 7.22 1
  Chrást nad Sázavou x7.25 7.25 
  Týnec nad Sázavou  7.28 7.29 1
  Pecerady x7.32 7.32 1
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x7.37 7.37 
  Poříčí nad Sázavou x7.40 7.40 
  Čerčany  7.45  5b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster