R 895 „Slovácký expres“ | |
Řazení vlaku: 371_n2 + 2xApee139 + Bbdgmee236 + Bmz224 + 2xBdpee231 + Bee238 + Bmz224 + 6xBee238 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 16.44 | 9 | |||
Praha hlavní nádraží | 16.51 | 16.57 | 2 | ||
Praha-Libeň | 17.03 | 17.04 | 1 | ||
Kolín | 17.36 | 17.38 | 101 | ||
Přelouč | 17.52 | 17.53 | 1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 18.02 | 18.07 | 3 | ||
Choceň | 18.24 | 18.25 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 18.36 | 18.37 | 1 | ||
Česká Třebová | 18.45 | 18.46 | 12 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 19.29 | 19.31 | 1 | ||
Přerov | 19.45 | 19.46 | 8 | ||
Hulín | 19.55 | 19.56 | 2 | ||
Otrokovice | 20.03 | 20.04 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 20.15 | 20.26 | 3 | ||
Uherské Hradiště | 20.32 | 20.33 | 1 | ||
Veselí nad Moravou | 20.46 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci