Os 8917 | |
Řazení vlaku: 2x650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň-Jižní Předměstí | 17.03 | 502 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 17.06 | 17.08 | 4 | ||
Plzeň-Koterov | 17.12 | 17.13 | 2 | ||
Starý Plzenec | 17.18 | 17.19 | 1 | ||
Šťáhlavy | 17.22 | 17.23 | |||
Nezvěstice | 17.27 | 17.29 | 4 | ||
Zdemyslice | x | 17.33 | 17.33 | ||
Blovice | 17.37 | 17.39 | 2 | ||
Ždírec u Plzně | 17.43 | 17.43 | 3 | ||
Srby | x | 17.46 | 17.46 | ||
Nepomuk | 17.50 | 17.53 | 1 | ||
Mileč | x | 17.56 | 17.56 | ||
Nekvasovy | x | 17.59 | 17.59 | ||
Pačejov | 18.04 | 18.05 | 1 | ||
Horažďovice předměstí | 18.14 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci