Vlak 8873 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 20.49 | 0a | |||
Srbsko | 20.54 | 20.54 | |||
Karlštejn | 20.57 | 20.57 | 1 | ||
Zadní Třebaň | 21.01 | 21.01 | 1 | ||
Řevnice | 21.04 | 21.05 | 1 | ||
Dobřichovice | 21.08 | 21.08 | 1 | ||
Všenory | 21.10 | 21.11 | |||
Černošice-Mokropsy | 21.13 | 21.14 | |||
Černošice | 21.16 | 21.16 | |||
Praha-Radotín | 21.21 | 21.21 | 1 | ||
Praha-Velká Chuchle | 21.25 | 21.25 | |||
Praha-Smíchov | 21.33 | 21.35 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 21.42 | 1b |
jede denně
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy