R 887 „Slovácký expres“ | |
Řazení vlaku: 371_n2 + Apee139 + Bbdgmee236 + Bmz224 + 2xBdpee231 + 3xBee238 + Bmz224 + Apee139 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 8.57 | 14b | |||
Praha-Libeň | 9.03 | 9.04 | 1 | ||
Kolín | 9.36 | 9.38 | 101 | ||
Přelouč | 9.52 | 9.53 | 1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 10.02 | 10.07 | 3 | ||
Choceň | 10.24 | 10.25 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 10.36 | 10.37 | 1 | ||
Česká Třebová | 10.45 | 10.46 | 12 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 11.27 | 11.31 | 1 | ||
Přerov | 11.45 | 11.46 | 8 | ||
Hulín | 11.55 | 11.56 | 2 | ||
Otrokovice | 12.03 | 12.04 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 12.15 | 12.26 | 6 | ||
Uherské Hradiště | 12.32 | 12.36 | 5 | ||
Uherský Brod | 12.52 | 13.00 | 1 | ||
Újezdec u Luhačovic | 13.04 | 13.05 | 2 | ||
Luhačovice | 13.18 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci