Os 8722 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 22.06 | 2 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 22.11 | 22.12 | 1 | ||
Dvory nad Lužnicí | x | 22.17 | 22.17 | ||
Hrdlořezy | x | 22.20 | 22.20 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | x | 22.22 | 22.22 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 22.24 | 22.25 | 2 | ||
Majdalena | 22.31 | 22.31 | 1 | ||
Majdalena zastávka | x | 22.34 | 22.34 | ||
Třeboň lázně | x | 22.41 | 22.41 | ||
Třeboň | 22.43 | 22.44 | 1 | ||
Lužnice | x | 22.49 | 22.49 | ||
Lomnice nad Lužnicí | 22.53 | 22.54 | 1 | ||
Frahelž | x | 22.57 | 22.57 | ||
Vlkov nad Lužnicí | x | 23.01 | 23.01 | ||
Veselí nad Lužnicí | 23.06 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci