Os 8721 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 18.45 | 1 | |||
Vlkov nad Lužnicí | x | 18.50 | 18.50 | ||
Frahelž | x | 18.53 | 18.53 | ||
Lomnice nad Lužnicí | 18.57 | 18.57 | 1 | ||
Lužnice | x | 19.02 | 19.02 | ||
Třeboň | 19.06 | 19.07 | 1 | ||
Třeboň lázně | x | 19.10 | 19.10 | ||
Majdalena zastávka | x | 19.17 | 19.17 | ||
Majdalena | 19.19 | 19.20 | 1 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 19.26 | 19.30 | 1 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | x | 19.32 | 19.32 | ||
Hrdlořezy | x | 19.34 | 19.34 | ||
Dvory nad Lužnicí | x | 19.37 | 19.37 | ||
Nová Ves nad Lužnicí | 19.42 | 19.43 | 1 | ||
České Velenice | 19.49 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci